File De-duplicator (1.1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: No
az: Xeyir

en: Files
az: Fayllar

en: Field types
az: Sahə növləri
