File De-duplicator (1.1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: No
cs: Ne

en: Files
cs: Soubory

en: Replace
cs: Nahradit

en: Usage
cs: Použití

en: Field types
cs: Typy polí
