File De-duplicator (1.1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: No
da: Nej

en: Files
da: Filer

en: Replace
da: Erstat

en: Usage
da: Brug

en: Field types
da: Felttyper

en: Exact
da: Præcis
