File De-duplicator (1.1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Type
de: Typ

en: No
de: Nein

en: Files
de: Dateien

en: Replace
de: Ersetzen

en: Usage
de: Verwendung

en: No information available.
de: Keine Informationen verfügbar.

en: Field types
de: Feldtypen

en: Exact
de: Genau

en: Original File
de: Originalgröße
