File De-duplicator (1.1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Files
es: Archivos

en: Replace
es: Reemplazar

en: Usage
es: Uso

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Exact
es: Exacto
