File De-duplicator (1.1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: No
oc: Non

en: Files
oc: Fichièrs

en: Usage
oc: Utilizacion
