File De-duplicator (1.1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: No
pt: Não

en: Files
pt: Arquivos

en: Replace
pt: Substituir

en: Usage
pt: Uso

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: Exact
pt: Exatamente
