File De-duplicator (1.1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: No
vi: Không

en: Files
vi: Các tập tin

en: Replace
vi: Thay thế

en: Usage
vi: Sử dụng
