File De-duplicator (1.2.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: No
fr: Non

en: Files
fr: Fichiers

en: Replace
fr: Remplacer

en: Usage
fr: Utilisation

en: No information available.
fr: Aucune information n'est disponible.

en: Field types
fr: Types de champs

en: Exact
fr: Correct
