File De-duplicator (1.2.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: No
he: לא

en: Files
he: קבצים

en: Replace
he: החלפה

en: Usage
he: שימוש
