File De-duplicator (1.2.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: No
ja: いいえ

en: Files
ja: ファイル

en: Replace
ja: 置換

en: Usage
ja: 使用方法

en: Field types
ja: フィールドタイプ
