File De-duplicator (1.2.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: No
lt: Ne

en: Files
lt: Failai

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Field types
lt: Laukelių tipai
