File De-duplicator (1.2.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: No
sv: Nej

en: Files
sv: Filer

en: Replace
sv: Ersätt

en: Usage
sv: Användning

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Exact
sv: Exakt
