File Download (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Enable
gl: Activar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Core
gl: Núcleo

en: Access log settings
gl: Axustes do rexistro de acceso

en: How many content items to display in "day" list.
gl: Cantos elementos de contido que se mostrarán na lista "día".

en: About
gl: Información

en: File Downloads
gl: Ficheiros adxuntos

en: Uses
gl: Usos

en: Popular content
gl: Contido popular

en: How many content items to display in "all time" list.
gl: Cántos elementos de contido amosar na lista "sempre".

en: Today's:
gl: Hoxe:

en: All time:
gl: Sempre:

en: Last viewed:
gl: Vistos recentemente:

en: Displaying popular content
gl: Presentando o contido popular

en: Page view counter
gl: Contador de impresións de páxina
