File Download (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Access log settings
af: Toegangslog verstellings

en: How many content items to display in "day" list.
af: Hoeveel items om te vertoon in die "dag" lys.

en: Popular content
af: Gewilde inhoud

en: How many content items to display in "all time" list.
af: Hoeveel items om te vertoon in die "alle tye" lys.

en: Today's:
af: Vandag se beste:

en: All time:
af: Alletye se beste:

en: Last viewed:
af: Laaste gesien:
