File Download (8.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Access log settings
bo: ཟིན་ཐོའི་སྒྲིག་འགོད་བེད་སྤྱོད་བྱེད་པ

en: How many content items to display in "day" list.
bo: ཉིན་རེའི་མིང་ཐོའི་ནང་ནང་དོན་ག་ཚོད་སྟོན་དགོས་པ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Popular content
bo: རྒྱུགས་ཆེ་བའི་ནང་དོན

en: How many content items to display in "all time" list.
bo: དུས་རྒྱུན་གྱི་མིང་ཐོའི་ནང་ནང་དོན་ག་ཚོད་འཆར་དགོས་པ།

en: Today's:
bo: དེ་རིང་།

en: All time:
bo: དུས་རྒྱུན་དུ།

en: Last viewed:
bo: ཐེངས་རྗེས་མ་བལྟས་པ།

en: Displaying popular content
bo: རྒྱུགས་ཆེའི་ནང་དོན་སྟོན་པ

en: Page view counter
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་གྲངས་བགྲང་བྱེད
