File Download (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Core
lv: Kodols

en: Access log settings
lv: Piekļuves žurnāla iestatījumi

en: How many content items to display in "day" list.
lv: Cik daudz satura vienību rādīt "dienas" sarakstā.

en: About
lv: Par

en: File Downloads
lv: Failu lejupielādes

en: Uses
lv: Lieto

en: Popular content
lv: Populārs saturs

en: How many content items to display in "all time" list.
lv: Cik daudz satura vienību rādīt "visu laiku" sarakstā.

en: Today's:
lv: Šodien:

en: All time:
lv: Visu laiku:

en: Last viewed:
lv: Pēdējo reizi skatīts:

en: Page view counter
lv: Lapu skatījumu skaitītājs
