File Download (8.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ps: سالول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: About
ps: په اړه

en: Popular content
ps: نامتو منځپانګې

en: Today's:
ps: نن:

en: All time:
ps: ټول وخت:
