File Download (8.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Today's:
eu: Gaurkoa:

en: Nothing
eu: Ezer
