File Download (8.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Core
hi: कोर

en: Access log settings
hi: लॉग सेटिंग्स पर पहुँचें

en: How many content items to display in "day" list.
hi: "दिन" सूची में कितने सामग्री आइटम प्रदर्शित करने हैं।

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Today's:
hi: आज का:

en: All time:
hi: सभी समय:

en: Nothing
hi: कुछ नहीं
