File Download (8.x-1.0-beta4) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Today's:
gu: આજે

en: All time:
gu: સદાકાળ

en: Last viewed:
gu: છેલ્લે જોયેલું
