File Download (8.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Access log settings
pl: Ustawienia dziennika odwiedzin

en: How many content items to display in "day" list.
pl: Określa, ile stron ma być wymienianych na liście najpopularniejszych w danym dniu.

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Custom text
pl: Własny tekst

en: Popular content
pl: Popularne strony

en: How many content items to display in "all time" list.
pl: Określa, ile stron ma być wymienianych na liście najpopularniejszych stron wszechczasów.

en: Today's:
pl: Dzisiejsze:

en: All time:
pl: Od zawsze:

en: Last viewed:
pl: Ostatnio:

en: Displaying popular content
pl: Wyświetlanie popularnej zawartości

en: Page view counter
pl: Licznik wyświetleń strony

en: Nothing
pl: Niczego

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site.
pl: Ustawienia dotyczące informacji statystycznych tej witryny, które będą gromadzone przez Drupala.

en: How long any statistics may be cached, i.e. the refresh interval
pl: Jak długo statystyki mogą być przechowywane w pamięci podręcznej czyli częstotliwość odświeżania
