File Download (8.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Access log settings
sv: Inställningar för åtkomstloggning

en: How many content items to display in "day" list.
sv: Antalet innehållsposter som skall visas under "I dag".

en: About
sv: Om

en: File Downloads
sv: Filnedladdningar

en: Uses
sv: Använder

en: Custom text
sv: Anpassad text

en: Count downloads
sv: Räkna hämtningar

en: Popular content
sv: Populärt innehåll

en: How many content items to display in "all time" list.
sv: Antalet innehållsposter som skall visas under "Någonsin".

en: Today's:
sv: I dag:

en: All time:
sv: Någonsin:

en: Last viewed:
sv: Senast visade:

en: Displaying popular content
sv: Visar populärt innehåll

en: Page view counter
sv: Räkning av sidvisning

en: Nothing
sv: Inget

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site.
sv: Inställningar för den statistik som Drupal lagrar om webbplatsen.
