File Download (8.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Access log settings
dz: དྲན་དེབ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་འཛུལ་སྤྱོད་འབད།

en: How many content items to display in "day" list.
dz: "day" ཐོ་ཡིག་ནང་ནང་དོན་རྣམ་གྲངས་ཚུ་ག་དེམ་ཅིག་བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི།

en: Popular content
dz: ཡོངས་གྲགས་ཅན་གྱི་ནང་དོན།

en: How many content items to display in "all time" list.
dz: "all time" ཐོ་ཡིག་ནང་ནང་དོན་རྣམ་གྲངས་ཚུ་ག་དེམ་ཅིག་བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི།

en: Today's:
dz: ད་རེས་ཀྱི་:

en: All time:
dz: དུས་ཨ་རྟག་རང་:

en: Last viewed:
dz: མཇུག་ལུ་སྟོན་ཡོདཔ་:
