File Download (8.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Access log settings
eo: Aliru protokolajn agordojn

en: How many content items to display in "day" list.
eo: Kiom da enhaveroj por montri en "taga" listo.

en: Popular content
eo: Populara enhavo

en: How many content items to display in "all time" list.
eo: Kiom da enhaveroj por montri en "tuttempa" listo.

en: Today's:
eo: Hodiaŭ:

en: All time:
eo: Tuta tempo:

en: Last viewed:
eo: Laste vidita:
