File Download (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Enable
bg: Активирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Access log settings
bg: Настройки на журнала за достъп

en: How many content items to display in "day" list.
bg: Колко съдържателни единици да се показват в "дневния" списък.

en: Popular content
bg: Популярно съдържание

en: How many content items to display in "all time" list.
bg: Колко съдържателни единици да се показват в "целия" списък.

en: Today's:
bg: Днешни:

en: All time:
bg: През цялото време:

en: Last viewed:
bg: Последно видени:
