File Download (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disabled
jv: Mati

en: Access log settings
jv: Sétingan log aksés.

en: How many content items to display in "day" list.
jv: Cacahé item kontèn sing ditampilnā nang daftar "dinā".

en: Popular content
jv: Konten populer

en: How many content items to display in "all time" list.
jv: Pira cacahé item konten kanggo ditampilaké marang daftar "kabèh wayah".

en: Today's:
jv: Dinā iki:

en: All time:
jv: Kabèh wektu:

en: Last viewed:
jv: Ditonton pungkasan:

en: Nothing
jv: Ora ana
