File Download (8.x-1.8) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Download
ar: تحميل

en: Access log settings
ar: إعدادات سجل الوصول

en: How many content items to display in "day" list.
ar: عدد العناصر التي ستعرض في قائمة "اليوم".

en: Popular content
ar: المحتوى المشهور

en: How many content items to display in "all time" list.
ar: عدد العناصر التي ستعرض في قائمة "في عمر الموقع".

en: Today's:
ar: اليوم:

en: All time:
ar: في عمر الموقع:

en: Last viewed:
ar: آخر ما عرض:

en: Nothing
ar: لا شيء
