File Download Tracker (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Name
ast: Nome

en: Created
ast: Fechu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: IP Address
ast: Direición IP
