File Download Tracker (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Name
da: Navn

en: Created
da: Oprettet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Changed
da: Ændret

en: About
da: Om

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus

en: Revision timestamp
da: Version timestamp

en: The time that the current revision was created.
da: Tidspunktet hvor den aktuelle version blev opdateret.

en: Revision user ID
da: Versionens bruger-ID

en: The user ID of the author of the current revision.
da: Bruger-IDet på forfatteren af den aktuelle version.

en: Revision translation affected
da: Oversættelse af version påvirket

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
da: Angiver om den seneste ændring af en oversættelse hører til den aktuelle version.
