File Download Tracker (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Type
he: סוג

en: Name
he: שם

en: Created
he: נוצר

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Changed
he: השתנה

en: About
he: אודות

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.
