File Download Tracker (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Name
hy: Անուն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: IP Address
hy: IP հասցե
