File Download Tracker (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Name
ku: ناو

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: About
ku: دەربارە
