File Download Tracker (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Changed
lt: Pakeista

en: About
lt: Apie
