File Download Tracker (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Name
my: အမည်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: About
my: အကြောင်း
