File Download Tracker (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Name
nl: Naam

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: About
nl: Over

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Revision timestamp
nl: Revisietijdstip

en: The time that the current revision was created.
nl: Het tijdstip waarop de huidige revisie is aangemaakt.

en: Revision user ID
nl: Revisie gebruiker-ID

en: The user ID of the author of the current revision.
nl: Gebruikers ID van de auteur van de huidige versie.

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: Revision translation affected
nl: Revisie beïnvloed door vertaling

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
nl: Geeft aan of de laatste wijziging van een vertaling bij de huidige revisie hoort.
