File Download Tracker (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Name
sk: Názov

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored by
sk: Autor

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Changed
sk: Zmenené

en: About
sk: Informácie o

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: The time that the current revision was created.
sk: Čas vytvorenia aktuálnej revízie.

en: The user ID of the author of the current revision.
sk: Používateľské ID autora aktuálnej revízie.
