File Download Tracker (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Name
vi: Tên

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: About
vi: Giới thiệu
