File Download Tracker (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Type
be: Тып

en: Name
be: Імя

en: Created
be: Створана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: About
be: Аб

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: The time that the current revision was created.
be: Час калі бягучая версія была створаная.

en: The user ID of the author of the current revision.
be: Ідэнтыфікатар аўтара бягучай версіі.
