File Download Tracker (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Name
bo: མིང

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
