File Download Tracker (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Name
el: Όνομα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: About
el: Περί

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: The time that the current revision was created.
el: Η ώρα που η τρέχουσα αναθεώρηση δημιουργήθηκε.

en: The user ID of the author of the current revision.
el: Το μοναδικό αναγνωριστικό χρήστη του συντάκτη της τρέχουσας αναθεώρησης.
