File Download Tracker (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Type
et: Liik

en: Name
et: Nimi

en: Created
et: Loodud

en: Authored by
et: Autor

en: Changed
et: Muudetud

en: About
et: Programmist

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Revision timestamp
et: Versiooni ajatempel

en: The time that the current revision was created.
et: Aeg mil praegune versioon loodi.

en: Revision user ID
et: Redaktsiooni kasutaja ID

en: The user ID of the author of the current revision.
et: Praeguse versiooni autori kasutaja ID.

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.
