File Download Tracker (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Name
gl: Nome

en: Created
gl: Creado

en: Authored by
gl: Creado por

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Changed
gl: Cambiado

en: About
gl: Información

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Revision timestamp
gl: Timestamp da revisión

en: The time that the current revision was created.
gl: Momento no que a revisión actual foi creada.

en: The user ID of the author of the current revision.
gl: O ID do usuario autor da revisión actual.
