File Download Tracker (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Name
hi: नाम

en: Created
hi: निर्मित

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: IP Address
hi: IP पता

en: Changed
hi: बदल गया

en: About
hi: के बारे में

en: Entity ID
hi: इकाई आईडी

en: The time that the current revision was created.
hi: समय है कि वर्तमान संशोधन बनाया गया था

en: The user ID of the author of the current revision.
hi: वर्तमान संशोधन के लेखक की उपयोगकर्ता आईडी।

en: Revision translation affected
hi: संशोधन अनुवाद प्रभावित

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
hi: इंगित करता है कि क्या अनुवाद का यह अंतिम संपादन वर्तमान संशोधन का है या नहीं।
