File Download Tracker (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Name
hr: Naziv

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored by
hr: Autor

en: IP Address
hr: IP adresa

en: About
hr: Opis
