File Download Tracker (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Name
id: Nama

en: Created
id: Dibuat

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: IP Address
id: Alamat IP

en: Changed
id: Berubah

en: About
id: Tentang

en: Publishing status
id: Status penerbitan

en: Entity ID
id: ID Entitas

en: Revision timestamp
id: Revisi timestamp

en: The time that the current revision was created.
id: Waktu dimana revisi terbaru dibuat.

en: The user ID of the author of the current revision.
id: ID pengguna penulis dari revisi saat ini.

en: Revision translation affected
id: Terjemahan revisi terpengaruh

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
id: Menunjukkan jika pengeditan terakhir dari terjemahan milik revisi saat ini.
