File Download Tracker (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Name
lv: Nosaukums

en: Created
lv: Izveidots

en: Authored by
lv: Autors

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Changed
lv: Labots

en: About
lv: Par

en: The time that the current revision was created.
lv: Pašreizējās revīzijas izveides laiks.

en: The user ID of the author of the current revision.
lv: Pašreizējās revīzijas autora lietotāja ID.

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
