File Download Tracker (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Name
pl: Nazwa

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored by
pl: Autor

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Changed
pl: Zmieniono

en: About
pl: O stronie

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Revision timestamp
pl: Znacznik czasowy wersji

en: The time that the current revision was created.
pl: Czas utworzenia aktualnej wersji.

en: Revision user ID
pl: ID użytkownika będącego autorem wersji

en: The user ID of the author of the current revision.
pl: ID użytkownika autora obecnej wersji.

en: Revision translation affected
pl: Tłumaczenie wersji

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
pl: Informuje czy ostatnia edycja tłumaczenia należy do bieżącej wersji.
