File Download Tracker (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Name
fa: نام

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: About
fa: درباره

en: Entity ID
fa: هویت عنصر
