File Download Tracker (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Name
ro: Nume

en: Created
ro: Creat

en: Authored by
ro: Autor

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Changed
ro: Schimbat

en: About
ro: Despre

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Revision timestamp
ro: Amprenta de timp areviziei

en: The time that the current revision was created.
ro: Momentul în care revizia curentă a fost creată.

en: Revision user ID
ro: ID-ul utilizatorului reviziei

en: The user ID of the author of the current revision.
ro: ID-ul de utilizator al autorului reviziei curente.

en: Revision translation affected
ro: Revizuirea traducerii afectate

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ro: Indică dacă ultima modificare a traducerii aparține reviziei curente.
